SOSISTAV KOLP

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
424
Mõõtmed
145x215
Avaldamise aeg
02.10.2016
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,60 €
Soodushind
5,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Pool aastat pärast seda, kui Anthony, Lucy ja George pääsesid eluga Inglismaa kõige kummitusterohkemast majast, ei ole Lockwood & Co. kuigi edukas olnud.

Quill Kipps ja tema Fittesi agentide meeskond topivad vahetpidamata oma nina Lockwoodi uurimisjuhtumitesse ja see tõsiasi tekitab pingeid ka kodus Portland Row’l. Asjad pööravad aga paremusele, kui uus klient härra Saunders palkab Lockwood & Co. turvama Edmund Bickerstaffi haua lahtikaevamist. Kuulu järgi üritas see Victoria-aegne tohtrihärra surnutega suhelda.

Saunders tahab, et kirst hõbedaga plommitaks, vältimaks mis tahes üleloomulikke probleeme. Kõik sujub hästi – kuni hetkeni, mil George’i uudishimu meelitab välja koletu kummituse. Kummituse vabanemisele järgneb veel suurem kaos.

KUKO inspektor Barnes annab Lockwoodile ja Kippsile teada, et Bickerstaffi kirstu käidi rüüstamas ning sealt varastati isevärki klaasese. Inspektor usub, et tegu on äärmiselt ohtliku esemega, ning tahab, et see üles leitaks. Lucy tähelepanu kipuvad aga hajutama kummituspurki vangistatud kolba tungivad sosinad...

Ülimenuka Bartimaeuse-sarja autor pakub oma lugejatele järjekordse lõbusa, judinaid tekitava ja geniaalselt üles ehitatud loo palju kiidusõnu pälvinud Lockwood & Co. sarjast.