POSTKAART ITAALIAST

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
288
Mõõtmed
140X210
Avaldamise aeg
01.07.2020
Tõlkija
Toimetaja
Hind
18,10 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Grace Quinnile meeldib tema töö laofirmas, kus klientide hüljatud ja unustatud hoiuboksidest leiab mõnikord tõelisi aardeid. Kui ta avastab väärtusliku kunstikollektsiooni ning pataka kirju ja päevikud, millest vanimad on pärit 1930. aastatest, äratavad need tema loomupärase uudishimu. Sügavamale kaevudes toob Grace päevavalgele loo noorest inglannast Connie Levine’ist, kes Teise maailmasõja lõpul südame kutsel Itaaliasse kolis.

Need kirjad ja päevikud annavad uue alguse lootuse ka Grace’ile, kes võitleb murtud südamega ja hooldab võimukat ema. Grace otsustab minna avastusretkele, mis viib ta kahvaturoosasse villasse maalilise Itaalia Riviera kaljupangal. Kas tal õnnestub lahti harutada perekonnasaladused ja reetmised, millest ülesaamisega Connie nii kurja vaeva nägi, ning idüllilises Itaalias ka ise armastus leida?

Alex Brown leidis kirjanikutee pärast kahtkümmet aastat igasugustes ametites. Praeguseks on ta kirjutanud kaheksa romaani ja tema raamatuid armastatakse üle maailma, sest ta kirjutab tavalistest inimestest, kes teevad ebaharilikke asju.

„Postkaart Itaaliast“ on menuk, mis püsis Amazoni Kindle’i edetabelis 20 järjestikust nädalat. Alex elab Inglismaal Kenti rannikul. “Kütkestav ja imeliselt romantiline.” – Cathy Bramley “Lase sel päikeselisel südantsoojendaval raamatul end kaasa haarata.” – Ajakiri Woman’s Own “Ma olen vaimustuses. Täiuslik suvelugemine!” Lesley Pearse

 

Vaata raamatusse!