NOSTRADAMUSE TULEVIKUENNUSTUSTE TÄIELIK KOGU

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
360
Mõõtmed
140x208
Avaldamise aeg
14.03.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,00 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

NOSTARDAMUSE kirja pandud ennustused on inimkonna ajaloos täpseimad ja tuntuimad. Neid on aastasadade jooksul aina uuesti tõlgendatud ja trükitud. Nostradamus jagas katräänidesse kirjutatud ennustused sadakondadeks, millest igaüks koosnes sajast ennustusest.
MARIO READING töötas välja uue meetodi, mille põhjal ta vaatleb sadakondadevahelisi suhteid. Ta uurib sadakondade omavahelisi seoseid ja juhib raamatus tähelepanu, et iga sadakond lähtub eelnevast. Ta väidab, et Nostradamus uskus, et asju tuleb vaadata ühenduses ja sellest ühendusest kerkibki esile tõde.
Selles raamatus on peamiselt ennustused sel sajandil toimuvate sündmuste kohta. Nostradamus on üllatava täpsusega kirjeldanud 2001. aasta septembris toimunud New Yorgi kaksiktornide kokkuvarisemist, 2008. aasta finantskriisi ja kuninganna Elizabeth II surma 2022. aastal.
Michel de Nostredame sündis 1503. aastal Lõuna-Prantsusmaal St-Rémy linnas Provence’i maakonnas. Ta õppis Montpellier’ ülikoolis arstiteadust, töötas apteekri ja arstina ning tegeles uute ravimite valmistamisega. Nostradamuse esimene kuulus teos „Sadakonnad” ilmus 1555. aastal, mis oli juba tema eluajal sensatsiooniline teos ning pälvis isegi kuninga poolehoiu.

 

Vaata raamatusse!