JAMIE 15 MINUTI ROAD

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
284
Mõõtmed
195 x 250
Avaldamise aeg
11.12.2014
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,50 €
Soodushind
18,00 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Briti kõigi aegade enimmüüdud kokaraamatu “30 minuti road” tuules toob Jamie Oliver meieni veel parema – “Jamie 15 minuti road”. Tema uus raamat pühendub üdini toidule, mida me kõik ihkame – superkiirelt valmivatele, maitsvatele ja toitvatele roogadele, mida süüa igal nädalapäeval.

Neid retsepte kokku pannes hoolitses Jamie selle eest, et iga neist oleks nutikas, teistega sobituv, lustakas ja koosneks suurepärastest toiduainetest, mis on tulvil vägevaid maitseid. See on klassikaline kokaraamat, mis relvastab su oskusega luua vaimustavaid eineid ja teha seda uskumatult kiiresti.

Jamie on leidnud inspiratsiooni kõikjalt maailmast – ta kaasab kõik armastatud maitsed, vigurdab klassikalise kana-, liha- ja pastaroogadega, kiikab Aasiast innustust saanud tänavatoitude ja geniaalsete Maroko maitsete poole, paneb kokku oivalised salatid ja veel palju-palju muud. Ja need on kõige kiiremad ja lihtsamad Jamie toitudest, mis eales tehtud.

Siinsed retseptid on korduvalt ja korduvalt järele proovitud, et olla kindel – see raamat on sinu ja su pere usaldusväärne kaaslane.

Jamie Oliveri “15 minuti road” on kaugelt kõige tasakaalustatum ja põnevam igapäevane kokaraamat, mis saadaval on – kui sulle meeldis “30 minuti road”, siis selle peale hüppad sa pükstest välja!