TÖÖPESA

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
336
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
10.10.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €

Kui seebiooperistaarist kihlatu ta maha jätab, otsustab krimikirjanik August Saunders naasta oma juurte juurde Wiltshire’i. Et kirjutamistuhin tagasi saada, üürib naine laua Futtingbrooki talu ühiskontoris. 
Ümberehitatud küünis tegutseb kirev kamp, nende hulgas kosjamoor, kahtlase öise kõrvalametiga tiktokker ja eetiliste rõivaste disainer, ning August avastab, et inspiratsiooni ei tule tal kaugelt otsida.
Ent lahendamist ootab ka päris ehtne mõistatus. Miks on tööpesa nägus, ent kergesti ärrituv omanik Max Ronson oma mineviku asjus nii kidakeelne? Ja mida või keda ta talu maadel peidab?
Kui August Futtingbrooki saladusi lahti harutama hakkab, saab lugejale selgeks: kas tema uudishimu kustutab romantikasädeme või puhub selle hoopis lõkkele? 

Kahe Eestiski ülimenuka tõlkesarja, „Väikese nurgapoe“ ja „Väikese külaturu“ autor Nicola May rõõmustab lugejaid sedapuhku verivärske looga. „Tööpesa“ on südamlik ja lõbus romaan, kus Mayle ainuomases stiilis saab Futtingbrooki talust sama palavalt armastatud tegevuspaik kui Ferry Lane’i turg või Cockleberry Bay tema varasemast loomingust.

„Nicola May kirjutab südame, hinge ja häbematu naljasoonega.“ – Kim Nash