PEREKOND - TARKUSE ALGUS

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
152
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
01.07.2009
Tõlkija
Toimetaja
Hind
9,52 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

 

Nagu pole maa peal kaht ühesugust sõrmejälge, pole olemas ka kaht ühesugust inimest, paari ega perekondlikku suhet. Ometi on võimalik – ja vajalik – kasutada enda perekonna loomisel eelmiste põlvkondade ja ümbritsevate inimeste olemasolevat kogemust ning kas või väikest osa teiste elutarkusest.

Käesoleva raamatuga algab sari, mis on viidud ühise nimetaja alla “Perekond – tarkuse algus”. Siia on koondatud materjalid, mis lahkavad perekonnaelu traditsioone ja stereotüüpe, tüüpilisemaid probleeme ja eksimusi, samuti positiivseid kogemusi ajaloost toodud näidete varal.
Autor üritab leida vastuseid igipõlistele küsimustele, millega iga perekond võib erineval eluetapil kokku puutuda: kui suurt rolli mängivad abielus suur vanusevahe või erinevad usulised veendumused? Kuidas lahendada ekslemist armukolm- ja -hulknurkades? Kuidas jagada end pere ja karjääri vahel? Mida kujutab endast armukadedus?
Tema mõtete põhjal võib iga lugeja kujundada välja omad tõed, et lahendada üks elu keerulisemaid ülesandeid: luua õnnelik ja harmooniline perekond.

Anatoli Nekrassov on Venemaa tuntumaid esoteerikuid. Tema esimesena eesti keelde tõlgitud "Elavad mõtted" osutus ka Eestis ülimenukaks.