ASSISTENT

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
336
Mõõtmed
140x215
Avaldamise aeg
06.05.2021
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,95 €

Sa arvasid, et ta on loodud sind abistama. Sa eksisid ...  -----  Ta on su majas. Ta korraldab su elu. Ja nüüd röövib ta sinult kõik.  -----  „Electra, pane tuled põlema.“ „Electra?“ „Ma tean, mida sa oled teinud.“

 Digimaailma õudusi lahkav psühholoogiline põnevik „Külmakaksikute“ autorilt.  

Ta jälgib sind lakkamatult. Värskelt lahutatud Jo arvab, et tal veab, kui sõbranna talle peaaegu tasuta oma korteris vaba tuba pakub. Londoni Camdeni linnaosas asuvat luksuskorterit haldab digitaalassistent Electra, kes hoolitseb kütte ja valgustuse eest ning aitab mõnikord isegi Jo üksildust leevendada.  Ta teab kõiki su saladusi. Kuni ühel õhtul ütleb Electra midagi, mis lööb Jo maailma kõikuma: „Ma tean, mida sa oled teinud.“ Jo on vapustatud. Sest tema minevikus on tõepoolest tume saladus. Andestamatu saladus.

 Nüüd tahab ta su hävitada. Jo saladust teab vaid kaks inimest. Ja nad ei räägiks sellest kellelegi. Või nii ta arvab. Londonit laastavas karmis talves hakkab Jo vähehaaval mõistma, et assistent riiulil ei püüa temaga üksnes manipuleerida, vaid tahab ta päriselt hävitada.

S. K. Tremayne on inglise menukirjanik ja auhindu pälvinud reisilugude autor, kelle kirjutisi avaldatakse ajalehtedes ja ajakirjades üle maailma. Autori debüütromaan, psühholoogiline põnevik „Külmakaksikud“ valiti Suurbritannias nimeka Richardi ja Judy raamatuklubi 2015. aasta sügisraamatute nimekirja ning see on olnud Sunday Timesi raamatuedetabeli tipus.  Inglismaal Devoni krahvkonnas sündinud S. K. Tremayne elab Londonis, peres kasvab kaks tütart.

 

Loe Raamatugurmaani arvustust SIIT!

 

Vaata raamatusse