HAKKA OMA HAIGUST ARMASTAMA

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
430
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
11.09.2011
Tõlkija
Toimetaja
Hind
12,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

VALERI SINELNIKOV on tuntud ja tunnustatud praktiseeriv psühhoterapeut, psühholoog ja homöopaat. Tema ainulaadsed, lihtsad ja tõhusad psühholoogilised meetodid on aidanud tuhandetel inimestel terveneda, parandada oma elu ja tunda sellest rõõmu.

Tema esimene teos "Hakka oma haigust armastama" ilmus 1999. aastal ja sai kohe väga populaarseks. Selle raamatu abil õpib inimene kasutama oma alateadvuse jõudu, et andestada ja vabaneda süütundest, tulla toime depressiooniga ja kihutada minema armukadedus, paraneda paljudest haigustest ja saavutada edu. Teos põhineb autori uuringutel, millega ta tegi algust juba meditsiiniinstituudis õppides ning mille eesmärk on tutvustada inimorganismi tabavate haiguste sügavamaid põhjuseid, aidata neid ise välja selgitada ning terveneda hoopis ilma ravimiteta ning haigusi ennetades. Haiguse põhjused ei peitu inimesest väljaspool, vaid tema sees: iga inimene loob endale ise oma haigused. Raamatus pakutav meetod annab mudeli, mis ei pruugi olla imeravim ega ainus tõde, vaid lihtsalt alternatiivne ravivariant.

Valeri Sinelnikovi raamatud on iseäranis populaarsed Venemaal ja Ukrainas, kuid neid on tõlgitud ka nii läti, leedu, tšehhi, slovaki, bulgaaria kui ka poola keelde ning müüdud kokku üle 8 miljoni eksemplari.

Autor sündis 21. novembril 1966 Venemaal ohvitseri ja õpetaja perekonnas. Hetkel annab ta loenguid kõikjal üle maailma ja kirjutab uusi raamatuid. Ta peab oma koduks Simferoopolit.