VÕLUR. Surematu Nicholas Flameli saladused

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
512
Mõõtmed
145 x 220
Avaldamise aeg
19.05.2013
Tõlkija
Toimetaja
Hind
18,50 €
Soodushind
2,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

San Francisco
Nicholas ja Perenelle Flamelil on jäänud elada vaid üks päev ja teha üksainus viimane asi. Nad peavad kaitsma San Franciscot. Alcatrazi saarele kogunenud koletised on vabaks päästetud ja teel linna poole. Kui neid ei peatata, hävitavad nad kõik, mis nende teele ette jääb.
Kuigi Nõial ja legendaarsel Alkeemikul on abiks kaks ajaloost ja müütidest tuntud vägevat sõdalast, pole ülesanne lihtne. Kas see võib tähendada inimkonna lõppu?

Danu Talis
Dr. John Dee’le ja Virginia Dare’ile järgnenud Sophie ja Josh Newman rändasid kümne tuhande aasta taha Danu Talise minevikku. Ning just sellel legendaarsel saarel leiab alguse ja lõpu lahing, mis otsustab maailma tuleviku.
Scathach, Prometheus, Palamedes, Shakespeare, Saint-Germain ja Jeanne d’Arc on samuti saarele jõudnud. Ja keegi neist pole kindel mille – või kelle – poolel kaksikud võitlevad.

Täna lõppeb Danu Talise lahing kas kaotuse või võiduga.
Aga kas legendikaksikud võitlevad ühel poolel?
Või on nad vastasleerides – üks päästab maailma, teine hävitab selle?

Dublinis sündinud Michael Scott alustas kirjutamist rohkem kui kakskümmend viis aastat tagasi. Ta on üks Iirimaa edukamaid ja viljakamaid kirjanikke ning avaldanud üle saja raamatu. Fantaasia-, ulme-, ja õuduskirjanduse ning folkloori vanameister kirjutab nii noorteke kui ka täiskasvanutele. Ajaleht Irish Times nimetas teda „meie saarte fantaasiakuningaks”. “Võlur” on „Surematu Nicholas Flameli saladuste“ sarja viimane raamat.
Külastage Michael Scotti aadressil www.dillonscott.com või uurige sarja kodulehte www.TheSecretsofNicholasFlamel.com.

Kaks, kes on üks, peavad saama üheks, kes on kõik. Üks neist päästab maailma, teine hävitab selle.