VABASTAVA HINGAMISE OLEMUS

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
176
Mõõtmed
150x230
Avaldamise aeg
24.10.2013
Toimetaja
Hind
15,50 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Hingamine ja selle teadlik muutmine on inimesele kõige lihtsamalt kättesaadav vahend selleks, et oma elu teadlikult muuta. Teadlik hingamine on aastatuhandeid vana praktika, mida on kasutatud kõikides kultuurides eluenergia liigutamise, teadvuse muutmise ja füüsilise heaolu saavutamise eesmärgil. Näiteks Indias, Tiibetis ja Hiinas välja töötatud hingamisharjutuste süsteemid on 2000-3000 aastat vabad, kuid tänapäevalgi populaarsed tänu oma tõhususele ja efektiivsusele.

Vabastav hingamine, millest annab aimu käesolev raamat, põhineb 1970. aastate Ameerikast, kui paljude hingajate õpetaja ja eeskuju Leonard Orr avastas, et sügav katkestusteta hingamine aitab ühendust saada oma sügavama olemusega.

See raamat toob lugejani vabastava hingamise põhimõtted Leonard Orri ja teiste suuremate õpetajate järgi, annab praktilisi igapäevaseid harjutusi, mis on sobilikud ka algajale, ning kirjeldab Eesti kahe tuntuma vabastava hingamise õpetaja, MARIKA TOMBERGI ja SVEA SÖÖDI arenemise loo kõrval ka teiste tuntud inimeste kogemusi, kes on enda jaoks vabastava hingamise avastanud.

Hingame end terveks!