TÄNAPÄEVA LAPSED

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
220
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
13.10.2010
Tõlkija
Toimetaja
Hind
12,52 €
Soodushind
10,05 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kes on "tänapäeva lapsed"? See on laste uus põlvkond – vastuvaidlematult kaugemale arenenud kui eelmised põlvkonnad –, kes on tulnud meie maailma väga eriliste annetega. Paljud neist mäletavad, kus nad olid enne Maale tulekut, sageli mäletavad nad isegi oma eelmisi elusid. Nad jagunevad mitmesse erinevasse kategooriasse – indigolapsed ehk paradigma tähtsad esindajad, kes loomuomaselt teavad, et meie maailmas on midagi valesti ja et ühiskonna reeglid ei arvesta kõikides olukordades alati konkreetsete asjaolude ja indiviididega; intuitiivsed ja telepaatilised kristallilapsed; tähelapsed, kes on võimelised suhtlema vaimselt ja nägema ette tulevikku; Maa inglid ja üleminekulapsed, kes jäävad kuhugi vahepeale.

Nende väga erinevate ja ebatavaliste laste fenomenide kohta ei ole palju avalikult kättesaadavat informatsiooni, sest puhtalt energeetilisi nähtusi on raske dokumenteerida ja teaduslikult tõestada. See raamat räägibki millestki, mida ei saa veel mõõta, aga mis toimub meie maailmas iga päev: siia kogutud materjal põhineb vahetul kogemusel, mis on kogutud tervendamisseanssidelt, individuaalsetest intervjuudest ning veebilehekülgedelt, kuid oma panuse on andnud ka professionaalid, kes mitte ainult tunnistavad nende laste olemasolu, vaid töötavad nendega iga päev.

Selle raamatu eesmärk on tõsta lapsevanemate, õpetajate, hoolekandjate, haridus- ja meditsiinitöötajate teadlikkust ning olla neile toeks. Tänapäeva lapsed on täiuslikkuse vaim – valgust heitvad majakad täis kirglikku tõde ja seda süütust, mis inimkonnal kunagi oli ja mille ta võib uuesti saada. Lapsed on siin ja praegu – ja neid on juurde tulemas! Kas oleme valmis neid kuulda võtma?

“Tänapäeva lapsed” on murranguline raamat, mis näitab, et paljud lapsed tulevad maailma kaasasündinud annetega, mis on rohkem kui kummalised – nad on telepaatilised, mõistavad õrnu energiaid, neil on imelised psüühilised võimed. Lummava lugemisena kõikidele avatud meeltega inimestele räägib “Tänapäeva lapsed” valgustavaid lugusid nendest hämmastavatest lastest.

Meg Blackburn Losey, Ph.D., on ka raamatute “Valguse püramiidid: Mitmemõõtmelisest tegelikkusest teadlikuks saamine” (Pyramids of Light: Awakening to Multi-Dimensional Reality) ja “Veebisõnumid” (The Online Messages) autor. Ta on viimasel ajal töötanud “Tere hommikust, Ameerika” (Good Morning America) konsultandina ja juhib “Dr. Megi saadet: Teadlikud jutuajamised suuremast tegelikkusest” (The Dr. Meg Show: Conscious Talk for Greater Reality). Dr Meg on välja arendanud Vaimu juurde liikumise (Movement to Spirit) ja Seitsmenda meele häälestamise (Seventh Sense Attunement) tervendamistehnika. Ta elab Tennessee mägedes.