SÜNDINUD RIKKAKS

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
192
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
07.03.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,70 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Mida sa tegelikult tahad? Istu maha ja pane see kirja, oleviku ajavormis. Näiteks: „Ma olen õnnelik ja tänulik, et…“ Kirjuta lahti just see, mida sa oma elult täpselt tahad, igas eluvaldkonnas.

Zig Ziglar võib olla meisterlik motiveerija, Chicken Soup For the Souli asutaja Mark Victor Hansen geniaalne jutuvestja ning Anthony Robbins isikliku arengu guru, kuid Bob Proctor on meisterlik mõtleja. Elu süstematiseerimises ei küüni keegi talle ligilähedalegi ‒ ta on lihtsalt parim. Proctor kogub mõtteid nii, nagu Imelda Marcos kogus kingi. Ta seob need kokku peenteks kogumiteks; üks mõte viib loogiliselt teiseni, kuni on loodud terve meetod.

Raamatus „Sündinud rikkaks“ viib Proctor lugeja sammhaaval üllatava avastuseni, et edu pole alati millegi kättesaamatu poole püüdlemine, vaid pigem üksnes püüdmine ja olemasolevate tükikeste ümberseadmine. Lummav on lugeda, kui hoolikalt Proctor oma väiteid esitab, ning rakendada nn külgetõmbeseadust käsilolevates projektides ja suhetes.
 
Selles seisnebki käesoleva raamatu suur väärtus: siin toodud järeldusi saab oma elus koheselt rakendada. Ja need hakkavad mõjuma juba enne viimase peatükini jõudmist.

BOB PROCTOR (1934-2022) oli Kanada eneseabiautor ja lektor. Ta sai maailmakuulsaks raamatuga „You Were Born Rich“, mis ilmus Ameerikas juba 1984. aastal ja millest sai New York Timesi bestseller. Proctor astus üles ka üleilmseks fenomeniks saanud filmis „Saladus“, mis põhineb Rhonda Byrne’i samanimelisel bestselleril.

 

Vaata raamatusse!