PUHTALT LEHELT

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
320
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
11.07.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,15 €

Millega oleksid sina valmis õnne nimel riskima?

1984 – Bessie on enesekindel kuueteistaastane tüdruk, kel kõik veel ees. Ta mõtleb, mida elul talle pakkuda on ja mida tema ise saab elule pakkuda. Siis aga puruneb kõik kildudeks. Tema särava ja usaldava naeratuse kustutavad häbi ja saladus, mille ta sügavale endasse lukustab.

2021 – Viimased neli aastakümmet pole Bessie jaoks kerged olnud. Viiekümne kolme aastasena on ta abielu Marioga lagunemas. Vaadates äsja abiellunud poja õnne – lootust, usaldust ja rõõmu –, mõistab Bess, et tal on aeg oma deemonitega võitlusse astuda ja suhe Marioga päästa.
Kas tal õnnestub klaarida arved minevikuga, rääkida Mariole kõik ära ja teenida välja armastus, mida ta on terve elu ihanud?

„Valus ja aus. Prowse’i kirjutatu tuleb alati südamest.ˮ – The Sun
„Südant soojendav ja elujaatav lugu.ˮ – ajakiri Woman

Amanda Prowse on kirjutanud 27 romaani ja sekka mõned novellid. Tema eesmärk on panna kaante vahele lugusid, mis ei lase lugejal õhtul tuld kustutada, panevad tema ehedatele tegelaskujudele kogu südamest kaasa elama ja keerlevad peas veel tükk aega pärast viimase peatüki lõpetamist …
Romaani „Puhtalt lehelt“ (ingl k „Waiting to Begin“) on nimetatud Prowse’i seni parimaks teoseks ning seda tõestavad ka Amazoni ja Goodreadsi lugejahinnangud.

 

VAATA RAAMATUSSE!