PTOLEMAIOSE VÄRAV

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
530
Mõõtmed
150 x 220
Avaldamise aeg
05.06.2007
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,45 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

“Kunagi, väga kaua aega tagasi, polnud mulle kusagil vastast. Võisin läbi mägede murda… üheainsa hingetõmbega terveid metsi langetada…”

Kaks tuhat aastat on möödunud sest ajast, kui Bartimaeus oma võimete tipul oli – võitmatu lahinguis ja võimsa võluri Ptolemaiose usaldusalune. Nüüd, maal vangis ja oma isand Nathanieli põlglikku suhtumist taluma pidades, taipab Bartimaeus, et tema jõud on otsakorral.
Samal ajal uurib varjunime all Londonis elav Kitty Jones salamahti võlukunsti ja deemoneid, lootes lõpetada džinnide ja inimeste vahelise igavese vastuseisu.

Bartimaeuse triloogia erakordne viimane raamat ühendab endas erinevaid sajandeid ja viib lugejad seni tundmatutesse maailmadesse. Bartimaeuse, Nathanieli ja Kitty saatused ühinevad veel viimast korda. Koos peavad nad võitma reeturist võlurid, paljastama verdtarretamapaneva vandenõu ja astuma vastu kõige suuremale ohule, mida võlumaailm elades näinud on. Ning mis kõige hullem – nad peavad võitlema üksteisega…

“Taas kord pärast “Gulliveri reise” on ühel lastekirjanikul õnnestunud ühendada põnev lugu maagiast ja seiklustest suurepärase terava huumoriga.” Amanda Craig, The Times

“Draama, huumor ja hüpnotiseerivalt kaasakiskuv jutustus.” Nicholas Tucker, Independent

Jonathan Stroud on sündinud 1970. aastal Bedfordis ning on kirjutanud kogu oma teadliku elu. Pärast inglise kirjanduse õpinguid Yorki ülikoolis kolis ta Londonisse, kus töötas ühe kirjastuse juures toimetajana. Peale Bartimaeuse triloogia on Stroud avaldanud kolm romaani. Praegu pühendab ta kogu oma aja kirjutamisele.

Ta elab St. Albansis koos abikaasa ja väikese tütrega