PÖÖRIPÄEV

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
240
Mõõtmed
145 x 220
Avaldamise aeg
20.02.2011
Tõlkija
Toimetaja
Hind
14,89 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Raamatuklubi Noortekas veebruarikuu klubiraamat.

Liitu klubiga SIIN.

Nad saavad toitu sinu hirmust…

NEELJAD: kurjad deemonlikud olendid, kes võtavad inimkeha üle võimust Kahjaööl, talvise pööripäeva süngeimail tunnil.

Kuus kuud on möödas ajast, kui Reggie saab ühe räbaldunud päeviku lehekülgedelt teada neeljate olemasolust. Ajast, kui ta väikevend Henry hakkab loomi piinama ja pöördub tema vastu. Ajast, kui ta õpib, kuidas võita oma hirmud ja hävitab neelja, et päästa Henry. Nüüd, kui lähenemas on suvine pööripäev, jahivad neeljad teda ikka veel, aga vaid unedes – kuni ühel ööl muudab ootamatu külaline tüdruku luupainajad reaalsuseks.
Jubedusttekitav, ennastunustavalt põnev ja õõvastavalt kaasahaarav „Pööripäev“, „Neeljate“ sarja teine raamat, ei lase sind enda haardest enne, kui lõpp on käes.

*****

Viimaks jõudsin ma veepõhja, ja seal oli mu armsam, takerdunud vetikatesse, nahk valgem kui lumi, huuled sinisemad kui taevas. Ta silmad olid pärani ja mustemad kui kosmos. Kord nii kauni näo ümber hõljusid siia-sinna tumedad lokid. Ta jõllitas midagi nägemata otse ette, ja siis ronis ta huulte vahelt välja krabi. Ma rabelesin ülepoole, püüdsin pinnale ujuda, kuid ta haaras mul jalast ega lasknud lahti. Ta haare oli nii tugev, et kaevus luuni välja, ning ma olin lõksus, kuni kalad tulid mu nahka järama ja silmi neelama. Sellega õudus meie jaoks ei lõppenud – see alles algas.

*****

„Võrreldav R. J. Stine’i ja Stephen Kingi teostega… Õudusefännidele kohustuslik!“ – School Library Journal

„Hirmutav lugu, mis kihutab kaelamurdva kiirusega – ideaalne lugemisvara külmadeks talveöödeks.“ – Kirkus

„Õudusfännide jaoks on selle raamatu karge kirjastiil, raugematu hoog ning kummastavalt köitev idee vastupandamatud.“ – The Bulletin

Simon Holti kirjanikukarjäär sai alguse keskkooli õudusjuttude fänniajakirjas, mille kirjastamise tõttu kooli koopiamasin üle kuumenes. Laskmata end pärast tunde jätmisest heidutada, on ta kirjutanud sellest ajast saadik. Enne täiskohaga kirjanikuks saamist elatas Holt end hotelli öövalveportjee ja käekotimüüjana. Chicagos elav Holt on lisaks muule ka amatöörmuusik ning kollektsioneerib koomikseid. Ta kutsub kõiki jagama temaga oma hirme aadressil www.TheDevouring.com.