POOLPÕLENUD MAJA

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
336
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
17.11.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,80 €

Kas oled valmis sisenema poolpõlenud majja?

Katie Shaw hoolitses alati oma noorema venna Chrisi eest – kuni päevani, mil jättis poisi ühel pärastlõunal üksi ja Chris langes metsiku kallaletungi ohvriks. Pärast seda pole kumbki neist enam endine.
Katie, kes on vahepeal ise emaks saanud, tõotab, et ei korda tehtud vigu. Hooletus maksis talle ühe perekonna ja ta ei lase sel ka teist hävitada.
Siis aga helistatakse politseist.
Uurimisel on iseäranis jõhker mõrv, mis pandi toime kunagi Katie kodukandis tegutsenud kurikuulsale sarimõrvarile kuulunud ja nüüdseks pooleldi lagunenud majas. Juhtum on tõstatanud palju rahutukstegevaid küsimusi, kuid peamisi kahtlusaluseid on ainult üks: Chris.
Uurija tahab, et Katie aitaks Chrisi leida, aga naisel mõlgub mõttes vaid küsimus, kuidas tõestada venna süütust ja heastada aastatetagune hooletus. Peagi selgub, et mõrvar pole sugugi veel lõpetanud, ning püüdes päästa oma vana peret, seab Katie surmaohtu enda praegused lähedased.

Alex Northi pseudonüümi taga on briti kirjanik, kes on avaldanud rohkem kui kümme krimiromaani. Alex Northina on talle tuntust toonud paljukiidetud kõhedikud „Sosinamees“ ja „Varjusõber“, mis on ilmunud enam kui 30 keeles. North elab Inglismaal Leedsis.