MIDA OODATA: esimene eluaasta

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
826
Mõõtmed
158 x 235
Avaldamise aeg
01.09.2011
Toimetaja
Hind
24,95 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

USA autorite "What-to-Expect"-käsiraamatute sarja kuulub kokku kolm raamatut: "Mida oodata: last oodates", "Mida oodata: esimene eluaasta" ja "Mida oodata: väikelapse aastad". Eesti keeles neist esimesena ilmunud "Mida oodata: esimene eluaasta" on kujunenud värskete lastevanemate päästvaks piibliks ja ainulaadseks abimeheks kogu maailmas.

Erinevalt paljudest teistest teatmeteostest ei ole selle raamatu autoriteks mitte lastearstid ega psühholoogid, vaid rühm tarmukaid lapsevanemaid, kes võtsid nõuks pakkuda ka teistele vastuseid küsimustele, mis olid neil endil last kasvatades kerkinud.

Ülima põhjalikkusega käsitletakse kõike väikelapsega seonduvat alates tema sünnist kuni aastaseks saamiseni. Igale elukuule on pühendatud oma peatükk, kus vaadeldakse lapse arengut, antakse nõuandeid arstilkäikudeks, imiku toitmiseks ja hooldamiseks ning lahendatakse küsimuste-vastuste rubriigis võimalikke tekkinud muresid.

Raamatu teises osas on ära toodud olulisemad esmaabivõtted, nimekiri tuntumatest lastehaigustest, nõuanded lapse eest hoolitsemiseks erinevatel aastaaegadel, soovitused beebi esimesteks toidukordadeks ning eraldi peatükid, mis puudutavad enneaegseid ja lapsendatud beebisid.

Eestikeelse raamatu tõlke konsultandiks on tunnustatud lastearst dr Reet Raukas. Raamatut soovitab ka Eesti Ämmaemandate Ühing.