MENOPAUSI MANIFEST

Kogu tõde naise tervisest ja naiselikkusest

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
355
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
19.10.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
25,05 €

New York Timesi menuraamatu „The Vagina Bible“ autorit dr Jen Gunterit on nimetatud nii maailma kuulsaimaks ja otsekoheseimaks günekoloogiks kui ka üheks kõige kirglikumaks naiste tervise eest kõnelejaks. Raamatus „Menopausi manifest” kirjeldab ta teadusele tuginedes menopausi ning kummutab faktidele toetudes iganenud müüte ja valearusaamu. Lisaks teeb ta haarava ajaloolise ülevaate ja annab asjatundlikke nõuandeid.  

Menopaus on ettearvamatu, kuid see pole haigus – see on vältimatu muutus, nagu puberteetki. Me ei tohi jätta naisi tervisemurede ja vasturääkivate teadmistega üksi ning peame sarnaselt puberteediga rääkima ka menopausist aastaid enne üleminekuikka jõudmist. Teadmine sellest, mis toimub, miks see toimub ja mida sellega ette võtta, annab meile enesekindlust, rahu ja julgust.  

Dr Jen Gunter kummutab avameelselt ja humoorikalt naisi alavääristavad süüdistused, tõstab menopausi ümbritseva saladusteloori ja toob välja kõik selle, mida me peaksime teadma:  üleminekueast, kuumahoogudest, unehäiretest, seksist ja libiidost, depressioonist ja meeleolumuutustest, iganenud teraapiatest, südame tervisest, kaalust ja lihasmassist, regulaarsest tervisekontrollist ja paljust muust! Raamatust leiate praktilisi teadmisi ja juhiseid, mis muudavad põhjalikult naiste arusaama menopausist ja annavad kinnitust, et elu muutub paremaks!