LÕPLIK TÕDE

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
384
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
30.04.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
23,50 €

Kui kaugele oled nõus minema, et varjata oma kõige tumedamaid saladusi?
Kui teismeline Sadie Winters kooli katuselt alla hüppab, peetakse seda enesetapuks – probleemse tüdruku viimaseks, muserdavaks teoks. Kuid siis leitakse samast koolist surev poiss ning uurija Kim Stone’ile saab selgeks, et need ei ole lihtsalt traagilised õnnetusjuhtumid.
Kim hakkab koos oma meeskonnaga sünget saladuste võrku lahti harutama. Selle käigus selgub, et ühel õpetajatest võib olla võti, mille abil tõeni jõuda. Kuid enne, kui ta rääkida jõuab, leitakse ta surnult.
Õpilaste elud on ohus ja Kim on sunnitud kahtlustama võimatut – seda, et tapjaks võib olla laps. Huvi mõrvar-laste psühholoogia vastu viib Kimi kokku oma kunagise vaenlase dr Alex Thorne’iga – sotsiopaadiga, kes on Kimi hävitamise võtnud oma elu eesmärgiks.
Meeleheitlikult mõrvarit tabada püüdev Kim avastab seose hiljutiste mõrvade ning aastakümneid varem koolis toimunud initsiatsiooniriituse vahel. Kuid süütute elude päästmisel on oma hind – ja selleks võib osutuda Kimile lähedane inimene…

ANGELA MARSONS on sündinud ja kasvanud Black Countryl. Tema loodud Kim Stone’i sarja raamatuid on tõlgitud 30 keelde ning müüdud 27 riigis ja kokku üle 5,2 miljoni eksemplari. „Lõplik tõde“ on sarja kaheksas raamat.