KURATLIK RADA

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
336
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
06.09.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €

Kui tõusulaine eradetektiiv Kate Marshalli merepõhja tirib ja naine vaid napi vedamise läbi surmast pääseb, tutvub ta haiglas taastudes vanema daami Jeaniga. Too räägib kohutava loo sellest, kuidas tema kolmeaastane lapselaps Charlie üksteist aastat tagasi Dartmoori rabas telgist kaduma läks.
Haiglast naastes on Kate nõus juhtumi käsile võtma, ent kui Kate ja tema abiline Tristan selle saatusliku öö sündmusi uurima hakkavad, tuleb ilmsiks Jeani sünge minevik, mis võis Charlie elu ohtu seada.
Kas Charlie rööviti? Või kukkus ta Devil´s Way nimelisse kiirevoolulisse jõkke telkimiskoha lähistel?
Kui Kate ja Tristan avastavad, et sotsiaaltöötaja, kes oli Jeani ja tema tütre pärast muret tundnud, leiti varsti pärast Charlie kadumist jõhkralt mõrvatuna, paneb see nad kahtlema kõiges, mida nad arvasid selle pere kohta teadvat …

Briti põnevuskirjanik Robert Bryndza sai maailmale tuntuks 2016. aastal, kui ilmus triller „Tüdruk jääs“. Pärast seda on ta ilmutanud veel mitu menukat romaani samast Erika Fosteri sarjast ja nüüd saavad lugejad kaasa elada ka eradetektiiv Kate Marshallile. Sarja neljas raamat „Kuratlik rada“ on täis pöördeid ja ootamatusi ning pakub närvikõdi ka palju lugenud põnevikusõbrale.