KAKE MAKE JA KOHUTAV EBAÕIGLUS

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
36
Mõõtmed
206x207
Avaldamise aeg
09.12.2022
Tõlkija
Toimetaja
Sari
Hind
10,50 €

Milline kohutav ebaõiglus, et Teedu laev ei lähe kunagi põhja! Kake Make kadestas Teetu natuke nii magusa moosisaia, kiire tõukeka kui ka väga lõbusa vanaisa pärast. Ja kuidas sa siis ei kadesta, kui su sõbral on maailma parim mänguasi? Kuid Kake Make vanaema teab suurepäraselt, et kadedus võib tuua palju häbi ja lõbu haihtub täiesti …
Selles Kake Make raamatus tunneb end ära nii väike kui suur lugeja. Pole kerge ega tore kokku puutuda kohutava ebaõiglusega, aga tõeline õigluse päev võib kinkida lõputult lõbu. Aitab ju sõprus võita kõik raskused!
„Kake Make räägib lihtsalt ning lastele arusaadavalt suurtest ja olulistest asjadest. Mind rõõmustab, et uues raamatus jutustatakse lugu veel ühel aktuaalsel teemal – kuidas mitte alla anda kogu lõbu hävitavale kadeduse tundele. Mis toimub sel ajal lapse südames, kuidas peaks käituma, kui sind haarab kadedus ja kihutab sind valesti käituma? Samal ajal räägitakse veel ühest olulisest asjast – mis on vabandamine? Lihtsalt tähenduseta sõnade lausumine või veel midagi enamat?
Ma usun, et laste jaoks avab see raamat olulisi teemasid, aga vanematel aitab veelgi paremini ja tõhusamalt suhelda oma pisikestega, lahendada erinevaid igapäevaseid olukordi.“ – Milda Karklytė-Palevičienė, lastepsühholoog, laste psühholoogilise keskuse „Õnnelik laps“ looja ja juhataja 
„Kake Make ja kohutav ebaõiglus” on seitsmes raamat väikese tüdruku Kake Make tegemistest. Alates 2023. aasta teisest poolest on Kake Make tegemistele võimalik kaasa elada ka animafilmis ja animasarjas. Kake Make kannab seal rahvusvahelist nime Nelly Jelly.