IMEKUMMALINE

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
272
Mõõtmed
145 x 220
Avaldamise aeg
14.04.2010
Tõlkija
Toimetaja
Hind
13,50 €
Soodushind
9,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

NOORTEKA APRILLIKUU KLUBIRAAMAT

Liitu klubiga SIIN

Aegade algusest saati on haldjariik võtnud…

Seitsmeteistaastase näitlejahakatise Kelley Winslow jaoks on haldjad vaid tegelased lapsepõlve muinaslugudest. Siis aga kohtub ta Sonny Flanneryga, kelle terashallide silmade taga peitub sama terasene soov teda kaitsta. Sonny valvab Samhaini väravat, mis ühendab surelike maailma haldjate nõidusliku ja ohtliku Teineilmaga. Jäise kuninga Auberoni käsul suletud värav avaneb vaid kord aastas.
Sel aastal, kui läheneb aeg, mil Samhaini Värav avali paiskub ja Haldjamaa hirmuäratavad asukad üritavad end pahaaimamatute inimeste maailma läbi murda, juhtub midagi ootamatut… midagi imelist ja kummalist. Kelleyle ei avane mitte ainult haldjailm tema ümber, vaid ta saab teada ka teda ootavast pärandist.
Nüüd peab Kelley korraga hakkama saama nii haldjate hukutava reetlikkuse kui oma süvenevate tunnetega Sonny vastu – tulemuseks on rabavalt kaasahaarav lugu, millest kiirgab romantikat.

“Imekummaline” on mitmekihiline lugu armastusest haldja ja sureliku vahel, reetmistest kuningate ja kuningannade vahel, ja maagiast… autori ja lugeja vahel.

Kelley tundis, kuidas Sonny haare tema ümber tugevnes, ja nad keerlesid spiraalis ülespoole, kantuna tiibadest, mis olid tumedad kui öö ja kirkad nagu uus täht. Lesley

Livingston on Torontos elav kirjanik ja näitlejanna. Ta lõpetas Toronto ülikooli magistrikraadiga inglise keeles ning tema erialaks on kuningas Arthurit puudutav kirjandus ja Shakespeare. Samuti on Lesley teatritrupi Tempest asutajaliige ja üks põhinäitlejatest. “Imekummaline” on tema esimene romaan.

Külasta Lesley kodulehekülge: www.lesleylivingston.com 

“Sünge lummus ja petlik maagia ilmestavad iga lehekülge.” - Melissa de la Cruz, Blue Bloods sarja autor.

“Nõiduslik algusest lõpuni!” - L. J. Smith, New York Times, Vampire Diaries menuautor.