GUNNAR AARMA ELUTARKUSED

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
480
Mõõtmed
170x240
Avaldamise aeg
07.12.2023
Toimetaja
Koostaja
Hind
30,30 €

See raamat on ilmselt kõige mahukam ja kontsentreeritum teos ühe Eesti suurima teadjamehe, Gunnar Aarma õpetustest: siia on koondatud tarkused, mida ta on jaganud tuhandetele lugejatele ja kuulajatele möödunud sajandi viimasel aastakümnendil ilmunud raamatutes ja artiklites ning loengutel ja kohtumistel.
Raamat sisaldab suurema osa aastatel 2013-2014 kolmes köites ilmunud "Gunnar Aarma tarkuseõpetustest", keskendudes ennekõike autori enda poolt välja töötatud Õnne Valemile. Õnne Valem koosneb neljast liidetavast: õige mõtlemine, õige toitumine, õige hingamine ja piisav liikumine. Kõige olulisem neist on õige mõtlemine, mis moodustab 100%st 70%, teistele komponentidele jääb igaühele 10%.


Need Õnne Valemi komponendid on lahti kirjutatud selle raamatu esimestes peatükkides. Järgnevates on tutvustatud mitmeid eri teemasid, mida on Gunnar Aarma puudutanud oma teistes raamatutes ja paljudes artiklites ning loengutel.  
See raamat ei ole ilukirjanduslik teos: siin ära toodud materjal nõuab hoolikat lugemist ja sügavuti läbi mõtlemist. Lugeja ei leia raamatust kala, kuid võib leida õngeridva, millega kala püüda.