ARMASTAGE TARGALT

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
26.07.2009
Tõlkija
Toimetaja
Hind
12,52 €
Soodushind
9,60 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Menuki „ARMASTAGE TARGALT: LEIDKE SEE, KEDA SOOVITE, JA HOIDKE TA ENDALE“ autor dr Phil (kelle saated on populaarsed ka Eesti telekanalitel) käsib armueluga rahulolematutel inimestel lõpetada vabanduste otsimine ja hakata tegutsema. Iga inimene on väärt õnnelikku püsisuhet ning selle saamine on igaühe enda kontrolli all. Kõigepealt tuleb paika panna, mida te partneris tahate, visandada kurss ning seejärel asuda armusidet otsima.

Sellest raamatust õpite, kuidas:

  • esitleda oma tõelist mina kõige meeldivamas valguses. Peate lakkama olemast omaenda kõige paremini hoitud saladus
  • piiluda meestemaailma kardina taha. Dr Phil räägib teile meeste kohta asju, mida nad ei taha, et naised teaksid. Kui hea on teie mehe-K?
  • õigesti käituda. Ärge sulage tapeediga ühte, olge märgatav ja võtke osa. Kui olete juba paarisuhte, siis õppige, kuidas edasi arendada seda, mille olete rajanud.
  • pista partner kotti, panna talle silt külge ja tuua koju. Õppige, kuidas soovitud suhtes läbi rääkida ja tehing sõlmida.
  • lõhkuda suhterutiin. Igapäevased hõõrumised, rahaprobleemid, töö jne võivad suhtelt lõivu nõuda. Dr Phil näitab teile, kuidas oma liidu seisundit hinnata ning suhet sügavamale tasandile viia.

Erandeid ei ole olemas: igaühe jaoks on kuskil keegi ning igaüks on väärt armastust ja põnevust täis suhet. „Armastage targalt“ pakub plaani mitte lihtsalt suhte, vaid pühendunud, armastava, rõõmu täis suhte leidmiseks.