UNISTUSTE AEG

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
208
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
19.06.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,40 €

Sara ja Gavin on Bordeaux’ viinapuuväljade keskel kõrgel kuldse jõe kohal avanud pulmapaiga, kus muinasjutud saavad tõeks. Aga kui Sara leiab Gavini ühe pulmakülalise embuses, variseb nende endi õnn pihuks ja põrmuks. Kuna lossi on jah-sõnaks broneerinud veel viis õnnest pakatavat paari, mõistab Sara, et tal tuleb esimese otsustava aasta ürituste korraldamine ainuüksi enda kanda võtta.
Selleks et suvi laabuks viperusteta, otsib Sara tuge kohalikelt abilistelt ning püüab unustada murtud südame ja hirmu, et varsti peab ta asjad kokku pakkima ja laostunult tagasi Londonisse kolima.
Kui Sara tee ristub veinimüüja ja asjaarmastajast diskori Thomas Cortini omaga, lähevad temagi oskused käiku ja tekib lootus, et suvi ei pruugigi lõppeda täieliku katastroofiga.

Menukirjaniku Fiona Valpy uutest algustest kõneleva eraldiseisvate romaanide sarja „Põgenemine Prantsusmaale“ teine raamat pajatab loo reedetud Sarast, kellel on aega üks suvi, et teiste pulmaunistused ellu viia. Ent kas tal õnnestub kätte võidelda ka enda igikestev õnn?

 

Vaata raamatusse!