ÕPI OMA ELU JUHTIMA

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
216
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
10.10.2012
Tõlkija
Toimetaja
Hind
13,95 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Selles raamatus toob tunnustatud psühholoog, filosoof, Kirjanike Liidu liige ja üks Venemaa tuntumaid spetsialiste pere- ja inimsuhete alal, paljude eneseabiraamatute autor ANATOLI NEKRASSOV lugeja ette täiesti uue, ärimaailmast üle võetud mõiste – elu ettevõtja.

Elu ettevõtja on vaba inimene, kes läheneb igale olukorrale, igale eluhetkele  loominguliselt ning teeb kõige efektiivsema valiku, mis peegeldub tema tunnetes, mõtetes, sõnades, toimingutes ja tegudes. Elu ettevõtja on oma elu peremees, kes võtab vastutuse kogu oma elu eest ja püüab end võimalikult hästi teostada.

Äritegevuse alus on ekspluateerimine. Rahakatel inimestel on oma moraal, eetika ja põhimõtted. Sageli kehtivad nende kohta piibli sõnad: „Enne poeb kaamel läbi nõelasilma, kui rikas paradiisi satub“. Kõik see oli kuni kolmanda aastatuhandeni õige, praegu aga on maailm kiiresti muutumas. Kardinaalselt ei muutu ainult teadmised, tehnoloogiad ja kommunikatsioonivahendid, vaid ka individuaalse ja kollektiivse teadvuse omadused.

Uue maailma pealetungi üks tulemusi on kõigile avatud tee raha ja rikkuse juurde. See raamat pakub lugejale uusi teadmisi, mille abil võib inimene muuta oma mõtlemist ning suhtumist endasse, oma tegevusse ja maailma, ning saada tõeliselt õnnelikuks.