NAD TULID, ET JÄÄDA

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
366
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
29.07.2023
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,70 €

Kaunis kodu. Armastav naine. Ja ämm-äi, kelle eest võiks surra.
 
Gemma Robinson ilmub Ellioti ellu nagu keeristorm. Nad abielluvad ja seavad end mehe kodus sisse. Kui Gemma küsib Elliotilt, kas tema vanemad võivad tulla paariks nädalaks nende juurde elama, on mees rõõmuga nõus.
Robinsonid saabuvad koos Gemma õe Chloega – salapärase noore naisega, kes keeldub rääkimast ega välju oma toast. Elliot hakkab kahtlustama, et Robinsonid varjavad midagi. Neid kahtlusi aina süvendab asjaolu, et Gemma kehal on armid, millest naine ei taha rääkida. 
Robinsonid hakkavad end Ellioti kodus üha mugavamalt tundma, sekkudes tema elu kõigisse aspektidesse, ja mehele hakkab koitma, et nad ei kavatsegi sealt välja kolida. Et kaitsta Gemmat ja nende abielu, hakkab Elliot uurima Robinsonide minevikku. Aga kas ta on valmis tõde teadma?

Mark Edwards on Amazoni tippautor, kelle sulest on ilmunud 16 psühholoogilist põnevikku ning koostöös kirjanik Louise Vossiga veel ligi 10 põnevusromaani. „Nad tulid, et jääda“ on tema neljas eesti keelde tõlgitud raamat, mis paneb mõtlema, kui hästi meil tegelikult ikkagi on võimalik oma lähedasi tunda. Edwards tunneb kunsti, kuidas hoida pinget kuni viimase lõiguni.

“Mark Edwards tabab alati kümnesse! Pingeline, kaasahaarav, hirmuäratav ja originaalne – vapustav lugemine!” – Robert Bryndza