LÄTTED

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
476
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
04.12.2006
Tõlkija
Toimetaja
Hind
14,70 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

"Lätted" jätkab nende teemade avamist, mis olid esitatud raamatutes “Elavad mõtted”, “Perekond – tarkuse algus” ja “Egregorid” – neist kaks esimest on olnud väga menukad ka Eesti lugejate seas.

"Lätete" kirjutamise protsessis toimus ka autori enda uuestisünd. Me teame, et elu on kogu aeg pidevas liikumises, kuid nüüd hakkavad muutused toimuma lugeja teadlikul osavõtul: see raamat viib lugeja saatusega suhtlemisel teisele tasandile.
Paljud lugejad peavad Anatoli Nekrassovit üheks kaasaja suurimaks psühholoogiks ja esoteerikuks.

Me oleme selles maailmas nii külalised kui ka peremehed. Kõik sõltub sellest, millise tee me valime. Olla külaline on meeldiv tegevus, kuid siis peab selgelt tunnetama oma võimalusi. Asudes võõras majas, tuleb alluda selle reeglitele. Kui te valite peremehe osa oma elus, siis kuulake ennast: kas olete valmis “vastutama nende eest, keda kodustate”. Milline ka ei oleks Teie valik, ei seisa elu paigal, vaid liigub koos Teiega, kuid kuhu? Varem või hiljem saabub moment, mil igaüks meist, läbinud külalise etapi, muutub peremeheks, saavutades nii uusi võimalusi, kui ka uusi ülesandeid.       

- Anatoli Nekrassov