PETTUSTE PALEE

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
352
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
30.06.2018
Tõlkija
Toimetaja
Sari
Hind
16,80 €

NEED ROYALID VEEL HUKUTAVAD SU … Ella Harper on astunud vastu igale raskusele, mille elu on tema teele heitnud. Ta on visa, hakkaja ning kallite inimeste kaitsmiseks valmis tegema kõike, mis tarvis, aga viimane proovikivi – kadunud isa tagasitulek ja väljapääsmatus olukorras poiss-sõber – võib isegi Ella jaoks liiga suur katsumus olla.

Reed Royalil on tuline temperament ja kiired rusikad. Aga tema harjumus vastata igale takistusele vägivallaga on talle lõpuks häda kaela toonud. Kui ta tahab ennast ja armastatud tüdrukut päästa, tuleb tal oma keerulisest minevikust ja rikutud mainest üle olla.

Keegi ei usu, et Ella Royalite kõrval ellu suudab jääda. Kõik on kindlad, et Reed veel hävitab nad. NEIL VÕIB ÕIGUS OLLA. Kui kõik punuvad vandenõud, et neid lahus hoida, peavad Ella ja Reed leidma viisi, et õiglus jalule seada, mõlemad pered päästa ning kõik pettuste palee saladused lahti harutada.

Erin Watti pseudonüümi taha peituvad kaks Ameerika kirjanikku, kelle koostööle andis tuule tiibadesse kohe pärast ilmumist edetabelid vallutanud „Royalite“ sari. „Pettuste palee“ on ülipõneva sarja kolmas osa.

"Pettuste paleega" saab Ella ja Reedi lugu põneva lõpu ning peatselt pakume lugemiseks juba Erin Watti uut romaani.