ANNA O

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
448
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
30.04.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,80 €

Anna O ei ole avanud silmi neli aastat …

… alates ööst, mil ta leiti sügavas unes oma kahe parima sõbra surnukeha kõrvalt, kahtlustatuna külmaverelises topeltmõrvas, ehkki noorel naisel puudus selleks näiliselt igasugune motiiv.

Kriminaalpsühholoog Benedict Prince’i jaoks võiks Anna O äratamine olla murranguline. Uneeksperdina teab ta kõike inimteadvuse pimedaimatest soppidest, saladustest, mis varjul alateadvuses, ning tema näib olevat viimane lootus kurikuulsa „Uinuva kaunitari“ juhtumi lahendamiseks ja Anna äratamiseks, et tõde saaks lõpuks ilmsiks.
Asudes patsienti ravima, uurib ta Anna unenägusid ja mälestusi ning käib kohas, kust surnukehad leiti. Kuid teekonda alustades pole Prince’il aimugi, et avab ukse millegi iseäranis sünge juurde.
Sest Anna O äratamine ei ole loo lõpp, vaid alles algus.

Matthew Blake’i rabav debüütteos on sünge, pöördeid täis ja rabav romaan noorest naisest, kes uneskõndijana kaksikmõrva sooritab ja ei ava siis enam silmi.
„Anna O” tõlkeõigused müüdi juba enne esmailmumist peaaegu 40 riiki, tehes raamatust ühe kõigi aegade oodatuima ja kõmulisima debüütteose.

 

Vaata raamatusse!