VIIS VERIST SÜDANT

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
352
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
10.10.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,70 €

Politseijaoskonda tuleb nägus vanem naisterahvas Grace Repton, kes räägib uurija Matt Ballardile, et tal on informatsiooni, mis võib ära hoida mõrva. Tema kihlatu, kurikuulus sarimõrtsukas Jeremy Reader, on naisele öelnud, et tal on jünger, kes kavatseb Readeri kohutavaid meetodeid kasutades tapma hakata. Reader mõrvas viis naist ja uurija Ballard tõi ta lõpuks kohtu ette. Reader kannab karistust kõrge turvalisusega vanglas ja väidab, et on muutunud mees, kes tahab politseid aidata. Aga kas Matt saab uskuda saritapjat või tema kummalist tulevat abikaasat? Kas hea naise armastus võib tõesti saritapjat muuta?
Fenlandi politseil on käsil ka teine juurdlus. Leedulasest võõrtööline leitakse soomaal surnuna. Tal pole dokumenti, kuid on elupuu tätoveering. See on juba kolmas leitud laip sellise erilise tätoveeringuga. On see jõukude sõda või midagi veel pahaendelisemat? 
Mitu matkivat mõrva on viinud politsei murdumise äärele. Ja Matt koos oma kallima Liziga võitleb kõige nimel, millest nad hoolivad, haaravas lõpplahenduses, mis põnevust ülal hoiab.

JOY ELLIS on inglise krimikirjanik. Ta on loonud mitmeid haaravaid saripõnevikke, kus tegutsevad muuhulgas inspektorid Nikki Galena, Marie Evans ja Rowan Jackman. „Viis verist südant“ on teine raamat Matt Ballardi lugude sarjast. Joy Ellis elab ida-Inglismaal.