VIHMASADU ALGAS

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
220
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
30.12.2007
Tõlkija
Toimetaja
Hind
3,45 €
Soodushind
1,10 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Brooke Shields on Hollywoodi näitleja, kes mängis juba 15-aastaselt peaosa filmis "Sinine laguun". Filmis jääb tema kehastatud kangelanna rasedaks endalegi üllatusena, ja kui tema äsjasündinud poeg leiab vaistlikult ema rinna, kogeb naine senitundmatut õnne ja joovastust.

Kuid elu pole film ning saatuse irooniana ei õnnestu täiskasvanuks saanud näitlejannal pikka aega rasestuda (ta on sunnitud läbima mitmeid kunstlikke viljastusi ja ühe raseduse katkemise) ning vähe sellest – pärast kauaoodatud tütrekese sündi tabab teda must masendus.
"See oli kummaline meeleseisund," kirjeldab Shields sünnitusjärgseid emotsioone. "Minu tunded kõikusid piinlikkusest stoilise rahuni, melanhooliast šokini, ja seda kõike korraga. Mingit rõõmu ja joovastust polnud."
Paraku ei leebunud olukord ka pärast raskest sünnitusest puhkamist, vaid tunded süvenesid veelgi. Sõprade ja abikaasa survel asus Shields otsima abi ravimitest ja teraapiast.

"Vihmasadu algas…" on näitlejanna avameelne ülestunnistus, mis ei häbene paljastada ka kõige raskemaid hetki ja enesetapumõtteid, näidates seeläbi meeleheidet, mis võib naist sünnitusjärgselt tabada. Raamat heidab valgust probleemile, mida paljud naised kardavad tunnistada ja millest hoidutakse rääkimast, kuid mis on reaalselt olemas ning võib tabada iga noort ema.