ÜTLE, ET OLED MINU

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
406
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
30.07.2018
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €
Soodushind
9,10 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kui su aastane laps kaob, kas tunneksid ta kakskümmend aastat hiljem ära? Kõik arvavad, et ta on surnud. Sina tead, et ta elab. Ja keegi teeb kõik, et tõde varjata.  

Kolm naist, kolm lugu, kolm tõde. 

Aastaid tagasi kadus Stella laps rannapuhkuse ajal. Pärast pingelisi otsinguid juurdlus lõpetatu – arvati, et hoovus kandis lapse merre ja ta uppus. Ta kuulutati surnuks. Kakskümmend üks aastat hiljem on Stella oma eluga edasi läinud. Ta töötab psühhoterapeudina, on abielus Henrikuga ja neil on poeg Milo.  Kui üks noor naine Stella juurde teraapiasse tuleb, tabab Stellat ränk paanikahoog. Ta on veendunud, et tegu on tema surnud tütre Alice’iga.

Sellest kohtumisest saab alguse ohtlik rännak minevikku. Stella peab iga hinna eest teada saama, mis Alice’iga juhtus. Ta ei suuda mõelda muust kui oma uuest patsiendist, käitub aina meeleheitlikumalt ning usub, et keegi püüab teda tappa.  Kuid keegi ei usu teda, ja Stella hakkab oma vaimses tervises kahtlema. Kas see on paranoia, või peaks ta oma instinkti usaldama? 

„ÜTLE, ET OLED MINU“ on psühholoogiline põnevik, mis räägib kõige hullemast, mis juhtuda saab: lapse kaotamisest. See on haarav lugu võõrandumisest, vaimuhaigusest ja metsikutest kinnismõtetest, aga ka leinast ja süümepiinadest ning sellest, kui kaugele võib inimese viia igatsus kadunud lapse järele.   

ELISABETH NOREBÄCK loeb arvukalt krimiromaane ja armastab vaadata telekast põnevussarju. Tema abikaasa innustas teda aastaid romaani kirjutama, kuid Elisabeth ei leidnud sobivat teemat – kuni ühel päeval mänguväljakul tabas ta end juurdlemast, mida tunneb lapsevanem, kui tema laps salapärasel kombel kaob.

„Ütle, et oled minu“ on tema debüütromaan, mis saavutas kohe suure rahvusvahelise edu - selle tõlkeõigused on müüdud enam kui 35 riiki.

RAAMATUKÄPP kirjutab raamatust nii!