ÜLEMLORD

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
608
Mõõtmed
150 x 220
Avaldamise aeg
29.04.2008
Tõlkija
Toimetaja
Hind
18,15 €
Soodushind
9,90 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

„Miks te mulle neid raamatuid näitate?“

„Sest te tahate tõde teada,“ vastas mees. Ja tal oli õigus.

Sonea on Võlurite Gildis üsna palju õppinud. Ta on leppinud Akkarini soosiku staatusega kaasneva tähelepanuga. Endiselt ei suuda ta aga unustada Ülemlord Akkarini maja keldris nähtut ega ka mehe hoiatust, et Kyralia iidne vaenlane hoiab Gildi toimetustel silma peal.
Sonea vana sõber Cery on kindlustanud endale Varaste hulgas mõjuka positsiooni ja loonud kasulikke sidemeid paljude oluliste inimestega. Kui üks võõramaalane pakub Ceryle salajase ülesande juures abi, teab noormees, et peaks sellest keelduma, aga...
Kui Akkarin pühendab Sonea oma tegemistesse, ei tea tüdruk enam, keda uskuda või mida karta. Kas tõde võib tõesti olla nii jube? Või püüab mees teda pettuse abil oma valgustkartvatesse tegudesse kaasata?

Põnevust, intriige ja seiklusi jätkub ka Musta võluri triloogia viimases raamatus „Ülemlord“. Kõik kahes esimeses raamatus tekkinud küsimused saavad vastuse, kõik pahad oma palga. Kuid kas hea võidab, kes on Gildi tegelikud vaenlased, kes on Must võlur... Ülipõneva raamatu autor Trudi Canavan ei peta lugejate ootusi.

*******

Trudi Canavani järgmistest raamatutest.

Trudi lõpetas selle aasta märtsis romaani „Võluri õpipoiss“ (Magician’s Apprentice). Selle raamatu tegevus toimub mitu sajandit varem, ajal kui Võlurite Gildis kasutati musta maagiat. Raamat ilmub Austraalias sel sügisel.

Selle aasta kevadel hakkas Trudi Canavan kirjutama järgmist raamatut „Saadiku missioon“ (Ambassador’s Mission), mis on esialgse pealkirjaga Traitor Spy triloogia esimene raamat. Selle raamatu tegevus toimub umbes kakskümmend aastat hiljem. Tegelaste hulgas on Musta võluri triloogiast tuttavad Sonea, Cery jt, teiste seas ka Sonea poeg Lorkin. Triloogia esimene osa ilmub arvatavasti 2009. aastal.