SUHKRUSÕLTUVUSEST PRIIKS

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
176
Mõõtmed
170X240
Avaldamise aeg
25.11.2020
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,80 €

Lihtne ja tõhus teejuht nii vaimse kui ka füüsilise tervise juurde.  Arvatakse, et liigne suhkrutarbimine toob kaasa selliseid haigusi nagu teise tüübi diabeet, vähk, depressioon ning neurodegeneratiivsed haigused, kaasa arvatud Alzheimeri tõbi ja hulgiskleroos.

Käesolev raamat on hariv lugemismaterjal kõigile terviseteadlikele inimestele ja neile, kes soovivad oma veresuhkru taset stabiliseerida, sest raamatus toodud kava abiga leiate üles varjatud suhkrud ja saate nende tarbimist vähendada.

Sellest raamatust leiate  

• Arusaadava ja sisutiheda selgituse suhkrusõltuvuse mõjust ja selle taga peituvast teadusest.
• Lihtsa ja selge 3-astmeline kava, mille abiga sõltuvust mõista, sellest jagu saada ja järjepidevust säilitada. • Praktilised näpunäited, mis tagavad sujuva ülemineku tervislikumate eluviiside juurde ilma stressi või paanikat tekitamata.
• 30 hõrku retsepti, millega algust teha.  

Autoritest:  Dr Kurt Mosetter on juhtiv arst. Müorefleksteraapia loojana on ta tegutsenud alates 2011. aastast USA riikliku jalgpallimeeskonna arstina.
Dr Wolfgang Simon on biokeemik, kes on omandanud teaduskraadid nii Berliinis kui ka Californias ning panustas käesolevasse raamatusse aastatepikkuste teadusuuringutega.
Thorsten Probost on Michelini tähtedega pärjatud peakokk ja noorte restoranipidajate ühenduse president. Anna Cavelius on menuautor ja ajakirjanik, kes on kirjutanud ulatuslikult ülemäärase suhkrutarbimisega kaasnevatest ohtudest.

 

Vaata raamatusse!