PÜHAD REBASE TALUS

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
384
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
04.11.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,00 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kolmekümne ühe aastase Daisy jaoks on elu õdusa kohviku ja võluva pottsepatöökojaga Rebase talus kui unistus. Ühtehoidev külarahvas ja talu lahke omanik Jean on Daisyle pere eest, nii et kui Jean äkitselt haigestub, on Daisy esimene, kes talle pühade korraldamisel abikäe ulatab.
Daisy värbab appi Jeani nägusa, kuid pahura sugulase Alexi. Need kaks on algusest peale kõiges eriarvamusel, sest Alex vihkab jõule, sellal kui Daisy on niisuguses pühademeeleolus, et võiks sama hästi ise haldjana kuuse ladvas troonida.
Omavahel jageledes ja pühi korraldades avastab Alex, et Rebase talu on peaaegu pankrotis. Nad vajavad kiiremas korras plaani, et Jeanil üldse oleks kodu, kuhu jõuludeks naasta.
Kas Daisyl õnnestub Alexiga koostöös päästa talu, mida ta on hakanud enda koduks pidama? Ja kas neist pühadest saab ehk alguse midagi täiesti ootamatut ja erilist?

Võta kõrvale kruusitäis kakaod ja pirukas (või kaks!) ning haara pihku see võluv ja romantiline pühadejutt, mis tõestab taas, et kodu on seal, kus on süda.

Helen Pollard on Eesti lugejatelegi tuttava „Väikese Prantsuse külalismaja“ triloogia ja eraldiseisva romaani „Rannapood“ autor. Tema jutustused on südamlikud ja ehedad ning ühtlasi tulvil sooja huumorit.