POOLPAHA

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
392
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
02.03.2014
Tõlkija
Toimetaja
Hind
18,95 €
Soodushind
1,80 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

sa ei oska lugeda ega kirjutada, aga sa tervened kiiresti – isegi nõia kohta

pärast pimeduse saabumist hakkab sul siseruumides halb

sa vihkad Valgeid nõidasid, aga armastad Annalise’i, kes on üks nende hulgast

sind on neljateistkümnendast eluaastast saadik puuris hoitud

sa pead vaid põgenema ja leidma Mercury, Musta nõia, kes sööb poisikesi

ja sa pead seda tegema enne oma seitsmeteistkümnendat sünnipäeva

lihtne

Kuueteistkümneaastane Nathan elab puuris, teda pekstakse, ta on kettidega aheldatud nagu koer, välja õpetatud tapjaks. Tänapäeva Inglismaal on inimeste kõrval elavad nõiad jagunenud kaheks vaenutsevaks pooleks ja Nathan on kõige hirmuäratavama ja julmema musta nõia Marcuse sohilaps. Nathani ainus võimalus ellu jääda on põgeneda, otsida üles Marcus ja saada oma annipäeval kolm kingitust, mis annavad talle ta võluvõimed. Kuidas leida aga Marcus, kui iga tema sammu jälgitakse, kui ta ei saa kedagi usaldada, isegi mitte oma perekonda, isegi tüdrukut, keda ta armastab?

Sally Greeni esikteos „Poolpaha“ on rahvusvaheline sensatsioon. 3. märtsil 2014. aastal ilmub „Poolpaha“ kahekümnes riigis, kokku on „Poolpaha“ kirjastajaid üle maailma nelikümmend kolm. „Poolpaha“ haarav lugu võõrandumisest ja võitmatust elujanust. Filmiõigused ostis Fox 2000 ning produtsendiks on Karen Rosenfelt („Videvik“, „Percy Jackson“).

Sally Green elab Inglismaa loodeosas. Ta on teinud mitmesuguseid töid (nii raha eest kui ka päris muidu) ning pidanud koguni ametit, kuni viimaks sai aega kirjutada lugusid, millest oli seni ainult unistanud. Talle meeldib lugeda ja maakohtades jalutada ning ta sooviks juua vähem kohvi.
www.halfbadworld.com