NAISE TERVISE JA HEA ENESETUNDE TEEJUHT

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
320
Mõõtmed
150
Avaldamise aeg
08.11.2007
Tõlkija
Toimetaja
Hind
24,99 €
Soodushind
6,07 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Tänu kaasaja meditsiiniuuringutele teatakse naise tervisest praegu rohkem kui kunagi varem – ka seda, et naine reageerib haigustele ja ravile teistmoodi kui mees. Tänapäeval, kui meedias ilmub nii palju infot, et raske on välja sorteerida, mis on tähtis ja mis mitte. Erinevad arvamused, meditsiiniteooriad ja raviviisid võivad patsiendi kindlustunde tekitamise asemel hoopis segadusse ajada.

Käesolev raamat võtab kokku kõik viimase aja uurimused just naise tervise seisukohast, pakkudes seega vajalikku infot naisele puberteedist kuni hilise eani. Teemad on jagatud kuueks peatükiks:

  1. Kuidas saavutada hea enesetunne. Siin uuritakse viise, kuidas saavutada õige elustiili kaudu optimaalselt hea tervis, tutvutakse naise kehasüsteemidega ning antakse soovitused positiivseks mõtlemiseks.
  2. Seks ja seksuaalsus. Räägitakse oma seksuaalsuse avastamisest ja intiimsuhetest, fantaasiatest ja ahistamisest, tutvustatakse rasestumisvastaseid vahendeid, vaadeldakse seksuaalprobleeme ja sugulisel teel ülekantavaid haigusi ning nende ravivõimalusi. 
  3. Üldised terviseprobleemid. Käsitsetakse skeleti- ja vereringehaigusi, samuti vaimseid probleeme nagu erinevad sõltuvused ja stress.
  4. Hormonaalne tervis. Jagatakse nõuandeid viljastumise, menstruatsioonihäirete ja menopausi, aga ka endokriinsüsteemi probleemide kohta.
  5. Haigused ja esmaabi. Lisaks ülevaatele levinumatest ja vähem levinud haigustest on ära toodud ka lihtsamad esmaabivõtted.
  6. Raviviisid ja teraapiad. Vastavates tabelites on kirjas, mis erialaga tegeleb mingi meditsiinieriteadlane, samuti ravimite tüübid ja kasutusmeetodid. Tavaliste raviviiside kõrval kirjeldatakse ka alternatiivteraapiaid.