MITTE MINU TÜTAR

Autor
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
09.02.2021
Tõlkija
Toimetaja
Hind
19,80 €

Mu laps on kadunud. Ja ma tean, et ta võib olla ohus…  Püüdsin oma tütart kuusteist aastat ta tumeda mineviku eest kaitsta, kuid leidsin ühel hommikul ärgates ikkagi tema toa tühjana. Ka tema seljakott oli kadunud.  

Kodust minema jooksjad ilmuvad tavaliselt 72 tunni jooksul välja, kuid ma ei looda selle peale. Ma arvan, et mu tütar läks oma pärisisa otsima – meest, kelle juurest ma aastate eest põgenesin.  

Keegi ei tea minust paremini, et selles sarmikana näivas mehes on tegelikult peidus koletis. Ma põgenesin selle koletise juurest kunagi. Kuid kas mu tütar ikkagi taipab, kellega on tegemist? Veri on ju paksem kui vesi…  

Suzy K Quinn on inglise kirjanik, kes kirjutab kolmes eri žanris, nii psühholoogilisi põnevikke, komöödiaid kui romaane. Suzy romaane on tõlgitud seitsmesse eri keelde ja müüdud maailmas üle kolmveerand miljoni. Tema romaaniseeriast „Ivy Lessons“ sai rahvusvaheline bestseller ning Kindle Romance bestseller USAs ja Ühendkuningriigis. Suzy elab Inglismaal, Essexis, koos abikaasa ja kahe tütrega.

VAATA RAAMATUSSE!