LEEKIDE MÄNG

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
320
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
18.06.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
23,00 €

HAARAV PSÜHHOLOOGILINE PÕNEVIK ROOTSI KRIMIAUTORILT

SÜÜMEPIINAD. HÄBI. KADEDUS.

Telefonikõne meeleheitel lapsepõlvesõbrannalt Katjalt sunnib Vegat naasma väikesesse Silverbro külla, kust ta kümne aasta eest lahkus. Lapsepõlves olid tüdrukud lahutamatud: Katja oma katkise lapsepõlve ja Vega surnud emast jäänud tühimikuga, kuid siis viis üks sünge sündmus tüdrukute teed lahku.

Kui aga Vega Silverbrosse jõuab, on Katja jäljetult kadunud. See toob Vegale meelde Katja tädi, kes kadus teismelise tüdrukuna enam kui 30 aastat tagasi. Mis on Katjaga juhtunud? Kas need kadumised on kuidagi seotud, ja kas Vega leiab Katja, enne kui on hilja? Või tuleb päevavalgele nende sünge saladus, mis ähvardab hävitada Vega senise elukorralduse?

Lina Bengtsdotter (snd 1977) kasvas üles Gullspångi väikelinnas. Rootsi keele ja psühholoogia õpetaja taustaga kirjanik alustas oma karjääri paljudes põhjamaade väljaannetes avaldatud lühilugude autorina. Eesti keeles on varem ilmunud tema Charlie Lageri sari, kuhu kuuluvad auhinnatud raamatud „Annabelle“, „Beatrice ja „Francesca“. „Leekide mäng“ on tema neljas raamat.