KUIDAS TA SEDA SUUDAB?

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
368
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
22.09.2011
Tõlkija
Toimetaja
Hind
14,50 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Ühe luhtumise komöödia ja edu tragöödia.

«Emme, kas sina paned mu täna magama?»
«Ei, kallis.»

Saage tuttavaks – Kate Reddy, fondihaldur ja kahe lapse ema, kes suudab kaubelda viie valuutaga viies ajatsoonis ning saada enda ja lapsed pestud, riidesse ja majast välja poole tunniga.
Pidevas ajapuuduses vaeveldes loeb Kate sekundeid samamoodi nagu teised naised kaloreid. Ühelt kohtumiselt teisele tormates kerib ta peas katkematu lint töötava ema kohustustest: ära unusta kliendiaruandeid, batuutlossid, transatlantiline kaugekõne, jõulunäidend, kontrolli Dow Jonesi, ütle hügieeniku aeg ära, trimmi vaagnapõhja, leia aega seksiks...
Manipuleeriv lapsehoidja; austraallasest boss, kes vahib Kate´i rindu, nagu oleks need sooduspakkumisel; vaikselt kannatav abikaasa; sõnatus hämmingus ämm ja äi; kaks tähelepanu nõudvat last ja meili-armuke – tulemuseks on naine, kes peab žongleerima korraga nii paljude pallidega, et varem või hiljem kukub mõni neist maha...
Romaanis, mis on ühtaegu pööraselt naljakas ja valusalt nukker, tunneb iga töötav ema ära oma süümepiinarohke salaelu: enesesüüdistused, koomilised pettused, võltsimised, peadpööritav väsimus ja meeleheide.

Raamat on aluseks filmistuudio The Weinstein Company samanimelisele linateosele (sügis 2011), kus peaosades mängivad Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan ja Greg Kinnear.