KEHA JA HING KUI TERVIK

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
232
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
11.09.2014
Tõlkija
Toimetaja
Hind
14,50 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Sinu hing on sinu side universaalse allika külluse ja väega. Kui keha ja hing on ühendatud, saad sa olla see jumalik inimene, kelleks sa loodud oled.
Soul Body Fusion® on lihtne, turvaline ja kiire meetod, mida saad teha endale ja teistele: see muudab keha rakutasandil kõrgeimas võimalikus valguses, mida see hoida suudab. Muutused on püsivad ja samas piiritud.
Keha ja hing kui tervik on võti, mis võimaldab enesetervenduse ja oma potentsiaali avanemist praeguses elus – ilus, tervises, armastuses ja kooskõlas kogu looduga.
Teadvuse laienedes langeb eraldatuse ja segaduse loor. Me tunneme, et oleme kõik seotud jumalikud isikud ja saame luua südames igatsetud elu – endale, teistele, Eestis ja kõikjal.

Selles praktilises käsiraamatus selgitatakse Soul Body Fusioni energeetilist ja teaduslikku tausta, antakse selged juhtnöörid ja tuuakse näiteid.

“Soul Body Fusion paneb inimese seestpoolt õitsema. Kohale jõuab side endaga, mis on senimaani puudu olnud ja esimest korda elus on tunne, nagu oleks „nulli jõudnud”. Tervenemise ja tervikuks muutumise ülisuurt tungi enam ei ole, sest on tajutav, et edasine areng toimub peaaegu iseenesest, ainult olemise plusspoolel. Seetõttu saab olla rohkem rõõmus ja rohkem kohal. Lisaks olen täheldanud tunduvat keha noorenemist.”
                                              -  Mari Lauk

“Enda tundmine sellena, kes me päriselt oleme, ongi kõige tähtsam, mis üldse olla saab.“
- Kristi Tarum
“Olen liigutatud Soul Body Fusioni lihtsusest ja selgusest ning kogenud, et kui keha ja hing on üks tervik, siis saavad heaolu, kaasa arvatud tervis ning imelised sündmused reaalsuseks.“

                                              -  Agnes Karro

Raamatu autor ja Soul Body Fusioni®  looja Jonette Crowley annab seminare ja kursuseid üle maailma ning nüüd ka Eestis (vt www.jonettecrowleyeestis-et.blogspot.com ). Temast kiirgab vahetut, toetavat ja tunnustavat suhtumist igasse üksikisikusse.