HEA KARMA KUNST TIIBETI MOODI

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
190
Mõõtmed
140 x 215
Avaldamise aeg
15.09.2014
Toimetaja
Hind
16,00 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kirjastaja: Sorig Publications 2014

Juthok Ningthik on kõigi jaoks oluline harjutus. See viib teid rännakule, kus saate silmitsi seista tiibeti meditsiini iidse maailmaga. See näitab, kuidas võiksime paremini läheneda oma elu igale tahule ja kuidas nendega toime tulla.

Põhinedes terve hulga meistrite õpetusliinil, mille eesotsas on Juthoki enese südameolemus, esitab dr Nida rea harjutusi, mis aitavad meil avastada oma seotust kõigi nähtustega ja elada teadvustades, et "hea karma toredaim kunst on elada teadlikult".

Erakordne anne võimaldas Juthokil tõhusa ja samas lihtsa vaimse harjutuse loomist , mille abil arsti- ja tervendajaametit pidavad inimesed võiksid luua temaga ühenduse ning arendada endas tõeliselt suuri oskusi.

Olgu teil huvi tiibeti meditsiini, budismi või lihtsalt hea elu elamise vastu, Juthok Ningthik toob teieni lihtsa ja püha harjutuse ning juhendamsega koos pakub see tohutult hüvesid, mis saavutatakse juba seitsme päevaga.

Dr Nida Chenagtsang on Tiibeti päritolu arst, kes on läbinud iidse tiibeti traditsioonilise meditsiini õpingud. Ta on Rahvusvahelise Tiibeti Meditsiini Akadeemia (IATTM) direktor ning Rahvusvahelise Ngak-Mangi Instituudi (NMI) kassasutaja, mis on loodud Rebkongi nakpakultuuri säilitamiseks ja toetamiseks kaasaegses Tiibeti ühiskonnas.
Ta on avaldanud hulga raamatuid Tiibeti traditsioonilisest meditsiinist ning käib õpetusi andmas ja patsiente ravimas terves maailmas.

*******

Juthok Ningthiki harjutus on tiibeti arstide, joogide ja tervendajate salajane tee. Väga lühikese ja tõhusa harjutusena on see suurepäraselt kaasaega paigutatud iidne traditsioon. See tagab sügava vaimse arusama ja lõputult palju tervendamisväge, samuti kõige salajasema vaimse teostumise.

Tiibeti meditsiin keskendub kõiksuguguste haiguste ennetamisele ja ravimisele. See loodusmeditsiini teadus pakub abi neile, kellel seda vaja. Samamoodi on Juthok Ningthiki harjutuse eesmärk kõigi olendite üleüldine tervendamine. Tiibeti tradistioonis üliolulist meditsiini ja vaimsete elementide liitu kutsutakse Mentšo Zungdreliks, meditsiini ja budadharma ühenduseks.

Soovin, et see raamat tooks hüvesid paljudele inimestele ja et neid õnnistaks Juthok oma ülima kaastunde ja armastava helduse abil.

Professor Gojo Wangdui
Tiibeti Meditsiiniülikool