ARMSAD HEEGELDATUD LOOMAD

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
128
Mõõtmed
170x240
Avaldamise aeg
31.05.2018
Tõlkija
Toimetaja
Hind
16,20 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Saage tuttavaks kümne heegeldatud loomakesega, kes kõik on laitmatult riietatud ning kellele meeldib üle kõige riiete vahetamise ja jagamisega lõbusalt aega veeta.
Neil kümnel võluval heegeldatud mängukaaslasel on kadestamisväärne tagavara rõivaid ja aksessuaare, mida omavahel sobitada.

Heegelda lapsele mõni neist loomakestest ja mäng võib kesta kaua! Iga kavandi juures on kaunid fotod ja selge juhend. Lisaks on raamatus ülevaade põhilistest töövõtetest, mis teeb loomade ja nende rõivaste heegeldamise jõukohaseks ka algajale.

Inglanna Emma Varnam on nautinud isetegemist lapsest saati. Nüüd on tema kirg heegeldamise ja teiste käsitööliikide vastu viinud auhinnatud blogi (www.emmavarnam.co.uk), mustrite loomise ja mitmes ajakirjas avaldatud artikliteni. Samuti  teeb ta koostööd lõngatootjate ja tuntud kudumidisaineri Debbie Blissiga.

Peale „Armsate heegeldatud loomade“ on ta välja andnud veel kaks raamatut: „Kuidas heegeldada“ („How to Crochet“) ja „Heegeldatud võtmehoidjad ja amuletid“ („Crocheted Keyrings & Charms“).