ARMASTUS ON.

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
360
Mõõtmed
170x240
Avaldamise aeg
20.11.2016
Tõlkija
Toimetaja
Hind
21,15 €
Soodushind
6,10 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

See raamat algab sealt, kus Hollywood lõpetab.  Pärast raamatu „Õnn on.“ (eesti keeles ilmunud 2015. aastal) menu kulutas Leo Bormans kaks aastat, et  süveneda armastuse teaduslikesse uurimustesse ja koondada selle valdkonna tuntuimate ekspertide nägemusi.

Selles raamatus annavad 50 riigi 100 uurijat, igaüks 1000 sõnaga, ülevaatliku kokkuvõtte, mida nemad armastusest arvavad. Tulemuseks on kaleidoskoopiline teos, tulvil tarkusi ning arusaamisi armastuse olemusest ja mõistatuslikkusest. 

„Suur raamat armastusest“ räägib kiindumusest, kirest ja pühendumisest, armukadedusest ja ahistamisest, Darwinist, kiirkohtamistest ja aju-uuringutest, vanemate, loomade ja sõprade armastamisest, seksist, abielust ja lahutustest, kõhus värelevatest liblikatest ning eakate eest hoolitsemisest.

Ent eelkõige avab see raamat romantilise armastuse saladusi. Globaliseerunud maailmas võime me kõik üksteiselt õppida. Ameerikast Hiinani, Aafrikast Soomeni – kohtuge iseendaga ja nendega, keda armastate, selle raamatu peeglis ja sealt avanevas aknas. 

Leo Bormans on aktiivne kodanik, kirjanik, lektor ja ajakirjanik, kes elab ja töötab Belgias. Raamatuga „Õnn on.“ algatas ta ainulaadse rahvusvahelise ettevõtmise ja õnneliikumise. Saja armastuse asjatundja teadmised ja tarkused.