LOODUSSÕBRALIK MEISTERDAMINE

Autor
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
144
Mõõtmed
168x215
Avaldamise aeg
04.06.2021
Tõlkija
Toimetaja
Hind
17,10 €

Meisterdada on tohutult tore, ent kas teadsid, et mõnikord tekitab see planeedile kahjulikke jäätmeid? Plastiksädelus, kleeplindid, meisterdamisvaht, kleepsud ja muud kaunistused võivad küll ilusad olla, aga kui soovid ühteaegu meisterdada ja loodust hoida, siis on see raamat sulle!

 
Siin on rohkelt fantaasiaküllaseid õpetusi, kuidas olmejäätmetest midagi ägedat valmistada. Suurem osa vajaminevast materjalist juba ootab sind sorteeritava prügi kastis. Mis puudutab käsitöötarbeid, siis juhendatakse siin ka, millised vahendid saavad rohelise tule ja milliseid tuleks vältida. Lisaks on raamatusse pikitud fakte, nippe ja kasulikke vihjeid, kuidas olla käsitöömeistrist keskkonnakaitsja. Siit leiad häid mõtteid loodussõbraliku peo korraldamiseks, aga ka ideid selle kohta, mida sina saad planeedi heaks ära teha.

Raamatu autorid Laura Minter ja Tia Williams on emad, blogipidajad ja kirglikud käsitöömeistrid. Üheskoos on nad välja andnud juba 12 käsitööraamatut, mille seast „Üks suur raamat – 100 väikest tegevust“ sai ka Eesti väikeste meisterdajate hulgas sooja vastuvõtu osaliseks.