LÄKITUS IIDSETELT INIMESTELT

Raamatu kaas
Lehekülgede arv
490
Mõõtmed
140 x 210
Avaldamise aeg
04.11.2008
Tõlkija
Toimetaja
Hind
15,14 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Maailmas leidub hulgaliselt iidsetel aegadel ehitatud monumente ja püramiide. Vene teadlane Ernst Rifgarovitš Muldašev ja tema kolleegid avastavad gloobusel mõõtmisi tehes iidsete ehitiste kauguste vahel ilmselged seaduspärasused, mis on seotud teatud numbrikombinatsioonidega. Kõige sagedamini esinevad numbrid "6" ja "9". Religioosset kirjandust ja pühendatud inimeste teoseid lugenuna leiab autor, et Noa ajal toimunud ülemaailmne veeuputus on vaid üks Maal toimunud ja inimkonna peaaegu täielikult hävitanud apokalüpsistest ning need sündmused on tihedalt seotud numbritega, mida peetakse saatanlikeks. Autori isiklikud uuringud ja analüüsid jõuavad koguni selle avastamiseni, et apokalüpsised on tegelikult Maa pääsemine hävingust...

"LÄKITUS IIDSETELT INIMESTELT" on raamatu "Jumalate linna otsinguil" I osa (sarja III osa "Harati kullast plaadid" ilmus eesti keeles 2006. aastal).

Ernst Muldašev on maailmanimega suur Vene teadlane, kes on rajanud meditsiinis uue suuna – regeneratiivse kirurgia, st inimkudede “kasvatamise” kirurgia. Esimesena maailmas õnnestus temal viia edukalt läbi silma transplantatsioon. Ta on välja töötanud sadakond uut opereerimisviisi, loonud ja juurutanud tootmisse 83 liiki biomaterjali alloplant, avaldanud üle 300 teadusliku töö, saanud 56 Venemaa ja paljude teiste riikide patenti. Lisaks suhtlemisele erinevate valdkondade teadlastega (füüsikud, molekulaarbioloogid jt), on Ernst Muldašev pöördunud ka religiooni ja esoteeriliste teaduste põhialuste poole. Just seepärast on ta organiseerinud Himaalajasse, Tiibetisse ja Egiptusesse viis teaduslikku ekspeditsiooni, mis on aidanud mõista regeneratiivse kirurgia probleeme, kuid ühtlasi on need ekspeditsioonid toonud kaasa sensatsioonilisi avastusi filosoofia ja ajaloo alal. Tema raamat “Kellest me põlvneme” on osutunud ülipopulaarseks ka Eestis ning sellest on ilmunud mitmeid kordustrükke kõikjal üle maailma.