JOONISTAMISE LÜHIKURSUS

Õpi tõetruult kujutama inimesi, hooneid, esemeid ja maastikke

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
208
Mõõtmed
170x240
Avaldamise aeg
07.12.2022
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €

Raamat „Joonistamise lühikursus“ annab põhjaliku ülevaate joonistamise nüanssidest ja õpetab, millele tähelepanu pöörata, et tööd näiksid iseäranis elutruud. Autor jagab soovitusi töömaterjalide valikuks ja visandamiseks, selgitab, kuidas võtta joonistamisel arvesse valgust ja varju, kujutada ruumilisi kujundeid, peegeldusi ja materjalide tekstuure, arendada perspektiivitaju ning palju muud. Eraldi antakse näpunäiteid inimfiguuride joonistamiseks ning põgusalt puudutatakse ka värviteooriat ja akvarellitehnikaid.

Raamat on hea teejuht kõigile, kes tahaksid joonistamises käe valgeks teha, aga ühtlasi ka neile, kel algteadmised juba olemas ja soovivad end täiendada, et tööd veelgi paremaks muutuksid.
Rohkete piltidega raamat viib lugeja käekõrval põnevasse joonistamise maailma.

Enrico Maddalena õppis bioloogiat ja õpetas aastaid kõrgkoolides. Ta vaimustub kõigest, mis on seotud piltide ja loodusega. Ta on kirjutanud mitmeid fotograafiaalaseid raamatuid ning korraldab pildistamise ja joonistamise kursuseid ja töötubasid. Ta oli esimese Urban Sketchersi rühmituse asutaja Itaalias Abruzzo maakonnas.