TEE OMA VOODI ÄRA!

Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
120
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
31.01.2018
Tõlkija
Toimetaja
Hind
8,95 €
Meie veebipoest on raamat otsa saanud!

Kui sa teed igal hommikul oma voodi ära, oled sa päeva esimese ülesandega hakkama saanud. See võimaldab sul tunda veidike uhkust ja julgustab täitma veel ühte ülesannet ja siis veel ühte ja veel ühte. Õhtuks on see üks lõpetatud ülesanne muutunud mitmeks lõpetatud teoks.

Oma voodi ära tegemine tuletab ka meelde, et elus loevad väikesed asjad. Kui sa ei suuda teha väikeseid asju õigesti, ei tee sa ka suuri asju kunagi hästi.  

Alusta igat päeva lõpetatud ülesandega. Leia keegi, kes aitab sind läbi elu. Austa kõiki. Tea, et elu pole õiglane ja sa kukud sageli läbi, kuid riskeeri, võta end kokku siis, kui on kõige raskem, astu vastu kiusajatele, aita rõhutud jalule ja ära alistu mitte kunagi… kui sa teed neid asju ja seda teeb ka järgmine põlvkond, siis elavad järgnevad põlvkonnad palju paremas maailmas kui meie. Ja see, mis sellest alguse saab, muudab maailma tõepoolest paremaks.

 

Raamatu autor on USA mereväest erru läinud admiral William H. McRaven, kel oli silmapaistev teenistus. Oma kolmekümne seitsme aastaga SEALi eriüksuslasena juhtis ta igal tasemel vägesid ja neljatärniadmiralina oli tema viimaseks ülesandeks juhtida kõiki USA erivägesid. Praegu on ta Texase ülikooligrupi kantsler.