PÜHA OSWALDI KIRIK

Autor
Kategooria
Raamatu kaas
Lehekülgede arv
304
Mõõtmed
140x210
Avaldamise aeg
20.05.2024
Tõlkija
Toimetaja
Hind
20,90 €

Jahtijast saab jahitav …

Kui kõrvalisest Heavenfieldi kirikust leitakse surnud mees, on peainspektor Ryan kilomeetrite raadiuses ainus sündmuspaiga lähedal viibiv inimene. Politseil pole mõrvarelva, motiivi ega teisi kahtlusaluseid.
Parasjagu kriminaaluurimisosakonna töölt kõrvaldatud Ryan näeb vaeva, et oma nime puhtaks pesta. Varsti aga on kaalul rohkemgi kui tema karjäär, sest salapärase sõõri mõjukad liikmed hakkavad surema. Keegi tahab, et Ryani nimi oleks koroneri nimekirjas järgmine ning et ellu jääda, peab ta paljastama inimeste sekka pugenud saatana enne, kui on hilja.
Ryani õnnetuseks näeb saatan välja samasugune nagu kõik teisedki …

L. J. Ross on vaieldamatult praegusaja üks viljakamaid krimikirjanikke. Tema debüütteos „Püha saar“ ilmus 2015. aastal ja vähem kui kümne aastaga on ta lugejateni toonud veel pea 30 raamatut, sh tema teises, eesti keeleski ilmuvas sarjas „Alexander Gregory põnevikud“. Jaan Martinson on Rossi teoseid nimetanud krimisõbra kohustuslikuks lugemisvaraks.
„Püha Oswaldi kirik“ on tempokas romantika ja huumoriga vürtsitatud krimilugu, kus mõistatuslik mõrvajuhtum rullub lahti imekauni Northumbria südames.

Vaata raamatusse!